13
09
2023

Treningi kendo i egzaminy na stopnie kyu w Szczecinie

Sensei Piotr Bidziński 4 dan kendo oraz Sensei Magdalena Bidzińska 4 dan kendo, 10 września 2023 roku, odwiedzili szczeciński klub kendo Okami, gdzie przeprowadzili treningi japońskiej szermierki – kendo. To wyjątkowe wydarzenie dostarczyło nie tylko wiedzy i technik, ale także dobrej zabawy i emocjonujących sparingów.

 

Sensei Magdalena i Piotr Bidzińscy to instruktorzy kendo, którzy przekazują swoją pasję i wiedzę innym. W Gliwicach prowadzą swoje własne dojo, które stało się miejscem regularnych treningów dla miłośników kendo, gdzie kształcą zarówno początkujących, jak i bardziej zaawansowanych praktyków.

 

W Szczecinie, przy wsparciu Sensei Piotra Pinińskiego 1 dan, przeprowadzili egzaminy na stopnie kyu. Dla każdego uczestnika to moment pełen wyzwań, ale także satysfakcji. Zdanie egzaminów to potwierdzenie zaangażowania i wysiłku w rozwijanie umiejętności w kendo oraz kolejny krok na drodze do mistrzostwa.

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim, którzy uzyskali nowe stopnie kyu kendo! To zaszczyt być częścią takiego wyjątkowego środowiska i cieszymy się, że możemy razem rozwijać się w tej pięknej japońskiej sztuce walki.