07
11
2023

Wspaniały Sukces Klubu Kendo AZS Gliwice na Mistrzostwach Polski Dzieci, Juniorów i Młodzieży w Kendo 2023

Mistrzostwa Polski w Kendo to wyjątkowe wydarzenie, które stanowi próbę dla młodych, utalentowanych zawodników z całego kraju. W tym roku klub Kendo AZS Gliwice zaprezentował się świetnie, zdobywając 3. miejsce w kategorii Młodzicy. To wielki sukces, który nie tylko cieszy zawodników, ale także sprawia ogromną dumę zarówno trenerom, jak i kibicującym starszym członkom klubu.

 

Młodzi kendocy z Gliwic mieli nie lada wyzwanie, gdyż trafili na bardzo doświadczonych przeciwników, którzy posiadali już stopnie dan (1-2 dan). Pomimo tak trudnych przeciwników, nasi młodzi sportowcy nie tylko stanęli na wysokości zadania, ale także pokazali wyjątkowe umiejętności, pełen profesjonalizm oraz determinację i ducha walki. To dowód na to, że ciężka praca i zaangażowanie w treningi przynoszą znakomite efekty.

 

Zdobycie 3. miejsca w kategorii Młodzicy jest ogromnym osiągnięciem i jednocześnie dowodem na to, że klub Kendo AZS Gliwice ma w swoich szeregach wyjątkowych zawodników. To także zasługa nieocenionego zespołu trenerskiego, który poświęca wiele czasu i wysiłku na rozwijanie talentów młodych kendoków.

 

Gratulacje należą się nie tylko samym zawodnikom, ale także ich rodzicom, którzy wspierają ich na każdym kroku, oraz trenerom, którzy wpajają nie tylko techniczne umiejętności, ale także etykę i wartości związane z duchem kendo.

 

Mistrzostwa Polski w Kendo 2023 były nie tylko okazją do rywalizacji, ale także do nauki i rozwoju. To wyjątkowe wydarzenie sportowe, które z pewnością pozostanie na długo w pamięci uczestników. To także kolejny krok na drodze do osiągania sukcesów i podejmowania nowych wyzwań.

 

Serdecznie gratulujemy całemu zespołowi klubu Kendo AZS Gliwice tego sukcesu. Życzymy  nieustającego zapału do treningów i przekształcania tych wyjątkowych umiejętności w kolejne zwycięstwa na drodze kendo! 🎉🎉🎉