04
02
2024

Egzaminy kendo kyu w AZS Gliwice 31 stycznia 2024

Gratulacje dla kendoków reprezentujących Kendo AZS Gliwice oraz naszych przyjaciół z klubów na Śląsku, którzy 31 stycznia 2024 roku zdali egzaminy na stopnie uczniowskie, czyli kyu.

Podczas wykonywania różnorodnych technik, takich jak Kendo Kata, Bokuto Kihon no Waza, kirikaeshi, datotsu, uchikomi geiko, kakari geiko oraz walki sparingowe, nasi egzaminowani kendocy pokazali swoje umiejętności, potwierdzając swoją pasję do kendo i świetne przygotowanie.

Egzaminy były prowadzone przez doświadczoną komisję egzaminacyjną, w skład której wchodzili Sensei Magdalena Bidzińska 4 dan, Sensei Piotr Bidziński 4 dan, Sensei Karol Jędruszek 3 dan, Sensei Maciej Mentel 2 dan oraz Sensei Krzysztof Samborowski 2 dan. Komisja egzaminacyjna rzetelnie i obiektywnie oceniła umiejętności egzaminowanych.

Po ogłoszeniu wyników, uroczyście wręczyliśmy zasłużone certyfikaty.

Zapraszamy wszystkich entuzjastów kendo i japońskiej kultury do przyłączenia się do nas na treningach w Gliwicach oraz do wspólnego treningu w dojo. Kendo to nie tylko sztuka walki, ale także wspólnota ludzi, którzy kochają tę piękną dyscyplinę. Spotkajmy się razem w dojo!

Tags for this post